Podívejte se na operaci převodu po vítězství v šampionátu

Chelsea vyhrál Barcelona v Lize mistrů. Toto udělalo trenéra Coach Conte stále více mlhavé. Ale Levné Fotbalové Dresy Chelsea je v této sekci, Conte opět veřejně satiril Chelsea senior.

Na tiskové konferenci FA Cupu, Conte byl požádán o nedostatek kvalifikací pro Ligu mistrů. Zda to ovlivní podpis On odpověděl: “Podívejte se na minulou sezónu, Získali jsme šampionát Premier League, Podíváte se však na naši přenosovou situaci. ” Konotace Conte je zjevně tak Chelsea byl v minulé sezoně šampionem Premier League. Není nutné, aby kvalita přenosu byla vysoká.

V posledních několika měsících, Conte se opakovaně veřejně stěžuje, že Chelsea na vysoké úrovni podpisy nebyly provedeny dobře. V Conti v Chelsea nedošlo k přenosu. Takže si myslí, že Dres Chelsea má v této sezoně špatný rekord. To také souvisí s nedostatkem signalizací na vysoké úrovni. Ale právě proto, že Conti udělal řadu sarkasmu nad slovy Chelsea na vysoké úrovni. On také způsobil napětí mezi ním a Chelsea. Může dokonce způsobit ukončení sezóny.

Arsenalova ztráta míče se obává zvrácení

Arsenal porazil Waterford 3: 0, Trenér Levné Fotbalové Dresy Wenger obdržel rozhovor s médii po skončení hry. Wenger řekl: “Dnes jsme dosáhli vítězství. Celkově to věřím Po zápase s AC Milánem, Je důležité udržovat dobrý stav. Watfordův druhý protiútok byl velmi tvrdý. Dosáhli jsme však přesvědčivého a důležitého vítězství. ”

Pokud jde o proces hospodářské soutěže, Wenger si myslí: “Je to těžká hra. Ale náš duch a touha po přežití jsou dobré. Tento duch nás udržel z problémů Naše polohovací míč je zpracován velmi dobře. To je důvod, proč se nemohou bránit. Na 2-0 dostali pokutový kop. Pokud se skóre stane 2-1, může se dostat do potíží. Koneckonců, jsme trochu unavení. Ale Cech udělal krásnou záchranu. Naše výhody jsme udrželi až do konce. ”

Dnešní hra, Arsenal se střídal s personálem. Arsenal Wenger řekl: “Vybral jsem hráče, aby vyhrál hry. Současně, aby někteří hráči mohli odpočívat, Nechci jim ublížit, Protože Dres Arsenal dosud nedosáhl konce sezóny, Každé zranění nebo nemoc může způsobit, že je ztratíte během zbytku sezóny. ”

Azarová obnova za skrytým tajemstvím

Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Azar souhlasil s obnovením smlouvy s Chelsea, Současně však požadoval, aby byla smlouva přidána do nové smlouvy, Toto je považováno za přechod do Realu Madrid.

Ajar v této sezóně, vynikající výkon v Chelsea, On hrál 38 krát pro tým, Vyhrál 15 gólů, Před jeho obnovením jednání s Chelsea nebyl žádný pokrok, To dělá jeho budoucnost pod spekulací.

Oznámil, že Azar odmítl Chelsea z týdenní smlouvy 200 000 liber, To dělá fanoušky velmi znepokojují, Ale dnes, Řekl, že se chystá podepsat novou smlouvu o více než 300 000 liber týdně. Nicméně, Stejný článek řekl, že Dres Chelsea Azar požaduje ukončení smluvních podmínek. To vyvolá pozornost Realu Madrid, V posledních letech, Mnoho médií tvrdilo, že Real Madrid má v úmyslu přinést Chelsea hvězdu.

Real Madrid La Liga se neskončila

Real Madrid odešla 2-2 Levante, Levné Fotbalové Dresy Real Madrid utrpěl Waterloo, Zidane trenér je také velmi frustrovaný, Nicméně, po herní konferenci, Zidane řekl, že Real Madrid nikdy nepřizná, Mistrovská bitva v La Ligě skončila.

Real Madrid v současné době zastupuje Barcelonu až 18 bodů, Mistrovství beznadějné? Zidane řekl: ” Budu vždycky říkat, že liga ještě není u konce. Existuje mnoho bodů, které stojí za to bojovat, Ovládáme hru dnes, Ale ztratili jsme 2 body. Musíme dosáhnout vlny tříhry, Ale nemohli jsme to udělat. ”

Obrana chyb, Vedl k Realu Madridu klesl body, Zidane řekl: ” Dva z nich ztratili míč, abychom zaplatili cenu, Skutečné ovládání hry, zejména v první polovině, Nicméně, po druhé polovině, Dres Real Madrid nedokázal dobrou obranu. Mohli jsme se vyhnout druhému, Ale Real Madrid to nedokázal. Je těžké přijmout toto skóre, Protože Real ztratil dva body. ”

Manchester City útočník má již dvě trumfové karty

2017/18 sezóna Premier League 24. kolo, Manchester City 3-1 vítězství nad Newcastlem, Pokračujte v vedení mistrovství. Po skončení hry je Guardiola spokojen s výkonem týmu, Po posledním kole Levné Fotbalové Dresy Manchester City prohrál s Liverpoolem, Guardiola řekl toto vítězství nad Newcastlem, Nechte Manchester City vyhnout se ztrátě dvouhry.

Když mluvíme o této hře, Guardiola řekl: ” Ve tváři obrany Newcastlu v omezené oblasti, Našli jsme způsob, jak je porazit. Náš trestný čin je velmi dobrý a jsem velmi spokojen. Po prohře s Liverpoolem, Kolik nás pochybujeme, Ale vyřešili jsme to dobře. ”

Aguero hat-trik v této hře, Guardiola na Manchesteru útočníka plný chvály, ” Řekl jsem, že nejsme připraveni koupit útočníka, Protože Manchester City již má Aguero, Gusus se vrátí do Manchesteru. ” Po této hře, Dres Manchester City je ještě 12 bodů před druhým místem v šampionátu. Další kolo ligy, Manchester City bude hostit West Bromwich Albion doma.

Juve je ještě obtížnější se bránit

Ewing pas Hedi La řekl nedávno, Tato sezóna opravdu není stejná jako předchozí sezóna, Levné Fotbalové Dresy Juve ligová ligová brána, Bude to těžší.

Khedira v rozhovoru s emocemi, ” Tato sezóna je jiná než předtím. Serie A má nyní mnoho špičkových týmů, Samozřejmě, Neapol je jedním z nich, Ale také zahrnuje Inter, Řím, Lazio, samozřejmě i Juventus. Proto je těžší získat titul Serie A v této sezóně. Musíme pracovat lépe, Chcete mít šanci vyhrát. ”

Hedi La řekl: ” Dres Juventus chce zůstat soustředěný, To je podle mého názoru velmi důležité, Vítězství v Juventusu v této sezóně bude těžší. Liga mistrů více než jeden oblíbený titul, Bayern, Manchester City a Paříž Saint-Germain jsou populární, Mají spoustu peněz a hráči jsou velmi silní. Real Madrid, Barcelona a Juventus jsou také populární, Obecně platí, že existuje mnoho týmů, které mají možnost vyhrát. ”

Liverpoolští fanoušci vypálí Coutinho dresy

Barca z letního okna otevřeně projevila zájem o Kudiniao, Levné Fotbalové Dresy Barcelona a Liverpool zahájit jednání, Liverpoolští fanoušci nervózně sledují pohyby Kudiniaa v nedávné půlce, Kudiniao se konečně dostal do Barcelony, Někteří fanoušci také měli zklamání, Někteří extrémní fanoušci je poprvé, kdy začal vypalovat dresu Coutinho Liverpool, Odvzdušnit nespokojenost srdce.

Krátce poté, co Liverpool a Barcelona oznámily, že dojde k dokončení převodu společnosti Kutigno, Tam jsou uživatelé propuštěni vypalování Kutiniao dres video, Ve videu, Fanoušci nalévají benzín ve jménu Kutiniao vytištěn na dresu Liverpool 10, A vypálte lehčí, V tomto výrazu a brazilský hráč udělá přestávku.

Kromě toho, aby Klopp přesvědčil, Liverpoolští úředníci začali poskytovat finanční odměnu fanouškům, kteří si koupili dresy Koutini. Podle zpráv, Fanoušci, kteří kupují dresy Coutinho z oficiálních prodejen Liverpoolu, Můžete získat poukázky v hodnotě 50 liber, Používá se k tomu, aby byl spotřebitel odpočitatelný v oficiálním obchodě v Dres Liverpool. Tento krok však může skutečně potlačit hněv fanoušků, Ještě neznámá.

Barcelona nezamčila šampióna La Ligy

Barcelona trenér Valverde se zúčastnil tiskové konference po zápase, Poukázal na to, že Real Madrid udělal obtížný start do Barcelony, ” Levné Fotbalové Dresy Real Madrid porazil začátek některých nejvyšších pozic, Posílili středové pole, Musíme s nimi bojovat jeden s jedním. Barcelona nedokázala kopnout svůj vlastní zvyk fotbalu, Máme s nimi šanci, je to otázka vytrvalosti, Druhá polovina dostala kontrolu, S náhodou existují cíle, vyhrál. ”

Pro šampióna ještě není uzamčen problém, Valverde řekl: ” Zjevně ne. Liga ještě není u konce. Máme tu výhodu, ale Barcelona se na to jen nebude dívat. Máme zájem o naši hru, výsledky a pocity. ”

Pro budoucí soupeře Barcelony, Valverde řekl: ” Mým nápadem není nechat žádný soupeř porazit Barcelonu, Samozřejmě, včetně Real Madrid a Atletico Madrid. Získat skóre je velmi obtížné, Klesající body jsou ale snadné, Dres Barcelona sezóna je stále dlouhá. ”

Mourinho schválil Manchester United

Manchester United se bojí 2-1 Westbrook, Konečně neklesl body. Manchester United výkon ve druhé polovině druhé poloviny, pokud dva týmy, Téměř stoupání žlabů. Mourinho také hrál v druhé polovině postoje Dres Manchester United byl kritizován.

Mourinho rozhovor po hře, Očekává se, že bude mít West Brom zpět v silném protiútoku: ” Myslím, že si zasloužíme vítězství, Manchester United je nejlepší tým, Oba i hráči vědí, že West Brin je velmi nebezpečný hráč na míči. Manchester United ovládal hru dlouhou, dlouhou dobu. Patu odpověděl. Manchester United měl nějaké šance, že hru důkladně zabije, Ale vím, že odpůrce bude reagovat. ”

Pro tým, který ztratil druhou polovinu představení, Levné Fotbalové Dresy Mourinho řekl: ” Myslím, že po přestávce ve středu jsme ztratili ambice, V druhé polovině jsme nezakopili intenzitu první poloviny. West Brown je opravdu silný na hlavičce, Ale poté, Znovu jsme ovládali hru V druhé polovině míče kontrolujeme. ”

Fotbalová historie je nejlepší hráč

Včera získal Ronaldo své páté zlaté zlato, V rozhovoru, Levné Fotbalové Dresy Ronaldo je také přesvědčen, Je nejlepší hráč v historii fotbalu.

Bývalý hráč Genola v ceremoniálu Zlatý glóbus, Rozhovor s Ronaldem, Ronaldo řekl: ” Jsem nejlepší hráč v historii fotbalu. ”

” Nevidím žádný silnější hráč než já, Nikdo nemůže dosáhnout mého úspěchu, Udělal jsem, co ostatní nemohou dělat. ” Dres Real Madrid hvězda Ronaldo také řekl: ” Žádný hráč, který je více než já, Věřím, že jsem nejlepší hráč v historii Realu Madrid, Ať už se jedná o vrchol momentu nebo momentu poklesu. ”