Série Real Madrid je již silná

První kolo La Ligy v nové sezóně, Real Madrid bude hrát proti Getafe doma. Lopetji také zahrál svůj první zápas La Liga v Realu Madrid. Evropský Super Cup, Real Madrid prohrál s Levné Fotbalové Dresy Atletico Madrid, Názory médií, které Real Madrid potřebuje, jsou velmi hlasité. Lopegett však odmítá argument, že jeho tým musí posílit.

Lopetji také řekl: “Uvidíme skvělý tým, Tým bude spoléhat na stávající hráče, kteří budou soutěžit o všechna mistrovství. Jejich nadání a úrovně jsou silnější, než lidé myslí. Nepochybuji o nich. ”

Lopetji řekl, že je velmi spokojen s sestavou Real Madrid. Kromě toho se také chce vyvarovat srovnání Dres Real Madrid se španělským týmem. Lope Teji byl původně trenérem španělského národního týmu. Ale kvůli dohodě s Emperor Motor, A byl před Světovým pohárem propuštěn Španělskou fotbalovou asociací.

Barcelona může stále nakupovat lidi

Zítra španělský Super Cup zahájí. Barcelona bude soutěžit se Sevillou na šampionát. Před hru, Levné Fotbalové Dresy Barcelonský trenér Valvede se zúčastnil tiskové konference před zápasem.

Dřívější zprávy říkaly, že poté, co Paulinho pronajal tým, Valverde je velmi rozzlobený, Požádal Barcelonu, aby podepsal jiného záložníka. Toto je přidání Vidal. Za to Valverde popíral: “Když Paulinho odešel, Řekl jsem, že budeme stejně dobrý jako originál, Jen mě zajímá, co mám, A mám spoustu dobrých hráčů. Nebudu žádat klub pro hráče. ”

Řekl, že Dres Barcelona je stále pravděpodobné, že i nadále kupuje lidi: “Jsme velmi spokojeni s aktuální sestavou Barcelony. Ale budeme i nadále věnovat velkou pozornost přenosovému trhu. Jsme však velice spokojeni se stávajícím sortimentem v Barceloně. Také jsme se nepožádali o koupi nikoho. ”

Ronaldo se přizpůsobí novým spoluhráčům do prvního tématu

Před 4 měsíci, Real Madrid Levné Fotbalové Dresy porazil Juventus 4-3 ve dvou kolech. V blízkosti semi-finále Ligy mistrů. Dva týmy se v tomto týdnu setkají v Mezinárodním pohárovém šampionátu. Ronaldo bude také čelit jeho starému klubu.

I když císař okamžitě vyhrál pouze druhé místo v sezóně La Liga, Ale v Lize mistrů, opět vyhrál šampionát, Po dokončení Ligy mistrů, Bezprecedentní tři po sobě jdoucí mistrovství. Real Madrid je pozdější tým, který se připravuje na Mezinárodní pohár mistrů. 1. srpna byla jejich první hra. Ve tváři Manchesteru United, kde je sestava velmi nerovnoměrná, Nakonec bylo ztraceno 1 až 2.

Pořád si pamatuju poslední sezónu v Lize mistrů, Ronaldo pomohl Realu Madridovi zvrtnout Juventus na cestě. Po skončení hry, Fanoušci Juventusu v Allianz Aréně potěšili Ronaldo. Nikdy nepomyslel na po Světovém poháru, Přesunul se ke staré ženě, Allianz Arena bude na cestě do Turína. Ačkoli v Dres Juventus existuje mnoho horkých míst, Ale síla je pravděpodobně nadhodnocena. Koneckonců, hra ještě nekopala. Nikdo neví, jestli se Ronaldo může přizpůsobit svým spoluhráčům. Jak se říká, čím větší naděje, tím větší je zklamání.

Chorvátsky nešťastný může také vyhrát medaile

Ve finále Světového poháru na stadionu Luzhniki v Moskvě, Ať už zvítězí chorvatský tým nebo ne, Oba budou mít nejlepší výsledky v historii mistrovství světa. Víte, je to výsledek úsilí 22 Levné Fotbalové Dresy chorvatských hráčů. Prošli dlouhými třemi prodlevy přesčasů až do konce.

Podle předpisů, Každý tým Světového poháru se může zaregistrovat pro 23 hráčů. Ale v prvním zápase proti Nigérii, Chorvatský záloha útočník Kalinic odmítl hrát na lavičce. Byl vyloučen Chorvatskou fotbalovou asociací po zápase. Vrátil se do země.

Chorvatský Kalinic, který na minutu nehrál, Můžete získat medaili světového poháru? Dres Chorvatsko tiskový důstojník Tomislav to řekl To bude čekat na finále, Hlasovali hráči chorvatského týmu. Kromě toho, během Světového poháru, kvůli záznamu sporného videa Sláva patří ukrajinskému trenérskému týmu. Vyšetřuje Vujjevič schopný obdržet medaile? O tom rozhodnou i hráči, kteří se účastní soutěže.

Anglie napsala novou kapitolu

Po 2-0 porazil Švédsko, aby postoupilo do semifinále Světového poháru, Trenér Levné Fotbalové Dresy Anglie Southgate je přesvědčen. Je přesvědčen, že Anglie bude v ruském Světovém poháru, Napište novou kapitolu.

Southgate řekl: “Mluvili jsme s hráči, Naším cílem je zůstat v Rusku další týden. Nyní máme dvě hry, Záleží na nich, Jakou výšku může tým učinit? ”

O tomto týmu Dres Anglie, Southgate řekl: “Pro mě, Může se stát hlavním trenérem tohoto anglického týmu, To je čest. Stále rosteme, víme, kde je Anglie, Každý to tvrdě pracuje, Stále je mnoho hráčů, kteří nemají dostatek hrací doby. Ale také velmi přispělo k týmu. Pro zbývající dvě hry, Anglie musí být sjednocená. Anglie dosud nezapsala poslední kapitolu. ”

Mbabeiping Světový pohár 58 God Records

Francie proti Argentině, Levné Fotbalové Dresy Mbape je nepochybně nejvíce oslňující hvězda. Hra, Nejenže udělal trest, Také dosáhl 2 gólů.

Mbapeův první gól, Objasnil se v 64. minutě hry. V té době si Hernandez vytvořil z levého křídla žlutou kartu, Matuidi ve středu byl zablokován. Mbape udělal krok po chycení míče v pokutovém území. Pak zasuňte dveře z malého úhlu, Argentinský brankář Armani nezachránil. Francouzský tým se ujme vedení.

Vyhodnotit tyto dva cíle, Dres Francie Mbappé se stala hráčem srovnatelným s Pele. Mbapeovy dva cíle, Objevil se v knockout. 82 minuty hry Francouzský Mbappe byl nahrazen hlavním trenérem Duchamp. Nechte ho sám užívat potlesku francouzských fanoušků. To je odměna pro toto kouzelné dítě.

Křížové odpočítávání zabíjení vykoupení

Mistrovství světa ve skupině F 2. kola 2 v Soči, Levné Fotbalové Dresy Německo se obrátilo o 2-1 vítězství nad Švédskem. Dva týmy mají celkem 3 body. V první polovině, v omezené oblasti Boatengu, bylo podezření, že Berry unikl pokutovým kopům. Rudi vystoupil kvůli zranění. Německý kříž udělal chybu a Toiwoning otevřel bodování.

Ve druhé polovině se Royce World Cup vyrovnal. Boateng dvě žlutá. Během doby zastávky Brant udeří na místo, Cross dosáhl toho nejlepšího.

V prvním zápase skončilo Německo s Mexikem. Nicméně, historicky, Německo naposledy porazilo, ale dosáhlo finále (1982). Lough nahradil čtyři startéry, obhajobu, Hectorovo zotavení nahradilo Plattenhardta Rudiger nahrazil Hummels za zranění krční páteře. Změna v polním poli je více znepokojena Ozil z Německa, který vyhrál Světový pohár a Evropský pohár za 26 po sobě jdoucích startů, byl vyhrán. Dres Německo Royce jej nahradil. Další starý ministr, Khedira, se vzdálil Rudymu.

Španělská sestava má ještě 2 velké pochybnosti

Ve tváři Tuniska, Španělský tým vyhrál finálový zahřívací zápas před Světovým pohárem s 1-0 výhrou. Před expedicí, Prvních 11 lidí ve Levné Fotbalové Dresy Španělsku také začalo vidět své stopy. V obou místech však stále existují nejistoty.

Pozice brankáře, Degea je neotřesitelným hlavním kandidátem. Nicméně, čtyři hráči v obranné lince nemají problém začít. Po návratu Kavajaru, Čtyřměsíční obrannou skupinou budou Kavajar, Ramos, Pique a Alba. Nicméně, vzhledem k současné situaci, Kavahar v podstatě potvrdil, že nemůže hrát v prvním zápase mistrovství světa s Portugalskem. Takže kdo ho nahradí, Pro přímou konfrontaci s Ronaldem, Stalo se to jediným napětím ve španělské obhajobě.

Z pohledu celkové síly, Dres Španělsko tým rozhodně nemá být podceňován. Jejich kontrola ve středu je stále nejvyšší. Špičková španělská linka je také uklidňující. Ale jejich schopnost předčasného skórování, Stále to vypadá, že trochu chybí. Jak daleko může Španělsko jít na mistrovství světa? Počkejte a uvidíme!

Messi zaznamenal ve Světovém poháru gól na pomoc chudým dětem

Messi byla velmi nadšená z lásky. Podle zprávy ze Španělska, Během světového poháru, Podílí se také na charitativní akci. Levné Fotbalové Dresy Messi je každý cíl, Všichni mohou přinášet dobré zprávy dětem v chudých oblastech.

Messi řekl: “Jsem hrdá, že se mohu účastnit této aktivity. To může pomoci mé zemi a dětem po celém světě zlepšit svůj život. Chceme co nejvíce dělat úsměvy na dětských tvářích. ” Neymar také vyjádřil svou podporu charitě: “Víme, když se sjednotíme, Může porazit hlad, Tento projekt je dobrým příkladem. ”

Podle zpráv, Obsah charitativního projektu, kterého se zúčastnil Dres Argentina Messi, je: V ruském mistrovství světa, Messi, Argentina skóruje za 1 gól Oba jsou ekvivalentní dětem v Latinské Americe a Karibiku. Dárcovství 10 000 školních obědů. Projekt bude probíhat prostřednictvím Světového potravinového programu OSN. Messi Argentina a Neymar jsou oba účastníci.

Real Madrid má nejsilnější ligu mistrů

Real Madrid opět zvedl trofej Ligy mistrů! Proti Liverpoolu, tento nepřítel Premier League, Přestože byl Levné Fotbalové Dresy Real Madrid v prvním poločase pasivní, Ale stále se stabilizuje Úspěšně porazil soupeře a vyhrál šampionát.

Po této kampani, Real Madrid dokončil bezprecedentní tři po sobě jdoucí zázraky po reformě Ligy mistrů. Byl to skvělý úspěch v lize mistrů minulé sezóny. Tým Zidane znovu vytvořil historii v roce 2018! Když zazní poslední píšťalka, Tým Realu Madrid vydechl úlevou. Tři po sobě jdoucí roky, Narodili se za vítězství. Narozen k nahrávání!

I když je Real Madrid v historii Ligy mistrů, Jednou v padesátých letech dosáhl pěti po sobě jdoucích šampionátů. Poté ale tým potřeboval pouze 7 her. A teď, Tým chce dosáhnout vrcholu Evropy. Projde třemi tvrdými testy. Není pochyb o tom Dres Real Madrid absolvoval tento čtyřletý zázrak za 4 roky. Real Madrid už obsadil největší dynastii Ligy mistrů.